Προς το περιεχόμενο

Λαμπατος για blues και metal


ibanez21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι πολύ ανώριμο πάντως να κατακρίνεις είδη μουσικής που μπορεί να μην σου αρέσουν..Ένας καλός μουσικός παίζει πάντα αυτό που θέλει χωρίς να κατακρίνει αυτό που αρέσει στον άλλο να παίζει

70% χιουμορ - 30% κυριολεξια  ;D

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν υπαρχει λογος φιλε metalmike να ζητας συγνωμη εγω φταιω που δεν το ανεφερα απο την αρχη,επειδη εχω ενα φιλο με καταστημα μουσικων οργανων

θελω να τον αγορασουμε απο εδω,ο Κουρμπης ειναι αντιπροσωπος των kustom?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο πολυ ψαξιμο και τηλεφωνα οι ενισχυτες που μπορουν να βρεθουν ειναι οι εξης:peavey valveking 112-peavey windsor-laney vc-lc 15,αυτες ειναι οι επιλογες τα 15 watts ειναι αρκετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ ανώριμο πάντως να κατακρίνεις είδη μουσικής που μπορεί να μην σου αρέσουν..Ένας καλός μουσικός παίζει πάντα αυτό που θέλει χωρίς να κατακρίνει αυτό που αρέσει στον άλλο να παίζει

 

Εγω δεν ειμαι καν.. μουσικος και ειμαι και ΚΑΚΟΣ ;D ;D ;D (πολυ κακος ...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ ανώριμο πάντως να κατακρίνεις είδη μουσικής που μπορεί να μην σου αρέσουν..Ένας καλός μουσικός παίζει πάντα αυτό που θέλει χωρίς να κατακρίνει αυτό που αρέσει στον άλλο να παίζει

 

Βρε αρχηγε μου δεν βλεπεις  το  ;D που εχει βαλει ο ανθρωπος!! Πρεπει να εχεις κ λιγο χιουμορ κ ο SF εχει αρκετο, λιγο καυστικο καποιες φορες αλλα δεν προσβαλλει οπως εσυ που μιλας για ανωριμοτητα κλπ!( κ παλι με χιουμορ σου απανταει!) Χαλαρωσε λιγο γιορτες ερχονται! Αντε κ εισαι κ Deep purrloβιος!!!

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Deep Purple rules!!! :)

Eτσι μπραβο , οχι ενα γκλιγκι γκλιγκι με ενα τονο delay k αλλο ενα τονο εφε να το λεμε μουσικη!!! :D :D Αλλα θα μαθεις που θα παει , μικρος εισαι ακομα! ;D ;D

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

peavey windsor studio

kustom defender

epiphone blues custom 30

laney vc15

blackheart handsome devil

συγχωρεστε με για τις πολλες ερωτησεις.

 

δεν υπαρχει λογος φιλε metalmike να ζητας συγνωμη εγω φταιω που δεν το ανεφερα απο την αρχη,επειδη εχω ενα φιλο με καταστημα μουσικων οργανων

θελω να τον αγορασουμε απο εδω,ο Κουρμπης ειναι αντιπροσωπος των kustom?

 

μετα απο πολυ ψαξιμο και τηλεφωνα οι ενισχυτες που μπορουν να βρεθουν ειναι οι εξης:peavey valveking 112-peavey windsor-laney vc-lc 15,αυτες ειναι οι επιλογες τα 15 watts ειναι αρκετα?

 

Θα γινω κακός τώρα αλλά γιατί δεν το λες ρε φίλε από την αρχή ότι θα αγοράσει μόνο από ένα συγκεκριμένο μαγαζί φίλου σου που έχει 3-4 ενισχυτές να σου πούμε ποιόν θα διαλέγαμε απο αυτούς και να μην προτείνει ο καθένας το δικό του εδώ και 4 σελίδες.

Τέλος πάντων εγώ από τους 3 θα διάλεγα τον Laney.

 

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου