Προς το περιεχόμενο

Ο Παύλος, οι κιθάρες του & απόψεις


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή, όταν κάποιος κάνει ρεύμα, απαγορεύεται να σχολιάζουμε το αν έπαιζε κιθάρα σε κάποια ταινία; Για να μην παρεξηγηθώ, τον Παύλο τον έχω σαν θεό, αλλά μου φαίνεται ανόητο να μην μιλάμε γι' αυτόν, επειδή έχει πεθάνει...

 

Τέλος πάντων, φίλε Περουβιάνε, θα μπορούσες να πεις ότι μία προσωπικότητα σαν τον Παύλο δεν έχει σημασία με τι κιθάρα παίζει, και εκεί είναι που θα σου έβαζα +1000!!!

Εγώ από την άλλη έχοντας την τύχη να τον δω και ζωντανά και να τα πιουμε (όχι κάτι δύσκολο με τον Παύλο) και στο Ροντέο και στο Αν μερικές φορές, δεν τον έχω θεό, τον θεωρώ σημαντικότατο παράγοντα σε αυτό που ονομάζουμε Ελληνική Ροκ, έχω ακούσει πάρα πολλές φορές τα τραγούδια του, άλλα μου αρέσουν, άλλα όχι και γενικώς δεν τον έχω στο απυρόβλητο. Και ειλικρινά πιστεύω ότι δεν θα ήταν κάτι που θα ήθελε και ο Παύλος.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αφού είχες αυτή την τύχη, σημαίνει ότι τον έχεις απομυθοποιήσει, και πολύ καλά έχεις κάνει, κατά τη γνώμη μου... Πολύ θα ήθελα να το έχω κάνει κι εγώ, αλλά δυστυχώς ο Παύλος πέθανε ένα χρόνο πριν γεννηθώ... :-\

Έχω φροντίσει, όμως, κι έχω γνωρίσει τους απροσάρμοστους, και είμαι σίγουρος, πως αν ζούσε ο Παύλος, θα έκανα το ίδιο καλή παρέα και με αυτόν, χωρίς να υπάρχει αυτό το δέος...

 

Συγκυρίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που είχα παίξει μερικές φορές μαζί του, ποτέ δεν είχε κιθάρα.... και με τους Σπυριδούλα και με τους Απροσάρμοστους αλλά και σόλο στο Cafe Santan,  πουθενά δεν κρατούσε κιθάρα

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που είχα παίξει μερικές φορές μαζί του, ποτέ δεν είχε κιθάρα.... και με τους Σπυριδούλα και με τους Απροσάρμοστους αλλά και σόλο στο Cafe Santan,  πουθενά δεν κρατούσε κιθάρα

 

Είσαι κοινός συκοφάντης.

 

 

Mea Culpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να που στο βίντεο κρατάει...

 

Δεν είναι κιθάρα. Είναι ένα αρχαίο artifact που του κληροδότησαν οι Μούσες όταν τις είχε προσωπικά συναντήσει (και ίσως ιππεύσει) σε ένα τυπικό ταξίδι του στην πέρα όχθη.

 

 

Mea Culpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κιθάρα. Είναι ένα αρχαίο artifact που του κληροδότησαν οι Μούσες όταν τις είχε προσωπικά συναντήσει (και ίσως ιππεύσει) σε ένα τυπικό ταξίδι του στην πέρα όχθη.

 

Τώρα, εσύ τα έχεις παίξει!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Δεν ξέρω αν έκρυβε καμμιά στην καμπαρντίνα του.....

 

http://www.youtube.com/watch?v=AqfJntbTR7c&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=aaqDPeJgVeE&feature=related

 

Eδώ γρατζουνάει ένα ταυράκι....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου