Προς το περιεχόμενο

Ο Παύλος, οι κιθάρες του & απόψεις


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ (από ειλικρινή περιέργεια) θέλω να σε ρωτήσω γιατί έχεις τόσο διακαή πόθο να μάθεις όλα τα specs της κιθάρας; Τόσο πολύ σου άρεσε ο ήχος της;

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οντως ρε παιδι μου .. ;D  ειναι που ειναι σαν μπουγαδοκοφινο με χορδες απο πλευρας...ποιοτητος και ηχου ειναι και τραγικη η..."ηχοληψια" του...αριστουργηματος....δεσαμε.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν μπουγαδοκοφινο με χορδες

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

μπουγαδοκόφινο!!!!!!!!!!!!!! καταπληκτικό!!! απο τους καλύτερους χαρακτηρισμούς που έχω ακούσει!!!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι χρησιμοποιουσε ενα απο την Κατω Μουσουνιτσα αλλα δεν κοβω και το χερι μου... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα τελικά είναι yamaha. ;D

 

Μπορεί ίσως κάποιος να μου εξηγήσει γιατί εγώ στο βίντεο με το "κάποτε θα 'ρθουν" βλέπω άσπρο Pickguard σε αντίθεση με τα υπόλοιπα που είναι μαύρο? ή με γελούν τα μάτια μου ή ο φωτισμός το κάνει να φαίνεται άσπρο (που δεν νομίζω...) ή είναι άλλη κιθάρα.

 

Απλό είναι!

Επειδή η κιθάρα ήταν πολύ "ποιότητα", το pickguard ξεκόλλησε κι αυτό που φαίνεται σαν άσπρο pickguard είναι η κόλλα που ήταν απο κάτω.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Due to increased popular demand, Yamaha Co. is proud to announce the forthcoming "Pavlaras" Signature series of acoustic guitars, created with painstaking attention to reproducing the details of the originals, including the crappy tone and the flimsy pickguard. Lots of mojo at an affordable price! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου