Προς το περιεχόμενο

multieffects


creep

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Line 6 X3 ψηφισα και εγω  ;D

Καλες ειναι οι πεταλιερες για γκαζια.

Για το σπιτι βαζεις τα ακουστικα & την παιζεις οτι ωρα θελεις  ;D

Δεν υπαρχει πεταλιερα ομως που να εχει καλο καθαρο ηχο.

Σε συνδιασμο με ενα λαμπατο προενισχυτη ειναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο πολλες πεταλιερες ολων των brand names , κατασταλλαξα στην vox , και εκει θα μεινω.

 

ο κυριοτερος λογος ειναι οτι οτι ακουγεται πιο φυσικη απο τις υπολοιπες.

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντος με την GT-10 υπερκαλύπτω τις ανάγκες μου αν και για να πώ την αμαρτία μου...το ξέρω θα γελάσετε...... ;D ;D ;D ;D την έχω καταβρεί με ενα Pocket POD και το φορτώνω συνέχεια ήχους μαζί με μια μινιατουρα Fender 1w Deluxe AMP. (αντιγραφο).

 

Σε λίγο θα παίζω και με μιανιατουρα κιθάρα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντος με την GT-10 υπερκαλύπτω τις ανάγκες μου αν και για να πώ την αμαρτία μου...το ξέρω θα γελάσετε...... ;D ;D ;D ;D την έχω καταβρεί με ενα Pocket POD και το φορτώνω συνέχεια ήχους μαζί με μια μινιατουρα Fender 1w Deluxe AMP. (αντιγραφο).

 

Σε λίγο θα παίζω και με μιανιατουρα κιθάρα.....

 

δεν υπαρχει λογος να γελασει κανεις πιστευω διοτι κι εγω , ΟΜΟΛΟΓΩ οτι μια χαρα παιζω σπιτι μου με τον microcube.

αν δεν εχεις χωρο , -οπως εγω- και περιμενεις να φυγει η γυναικα απο το σπιτι για να στησεις ενισχυτη και πεταλοκατασταση για να παιξεις , παει η μαγεια.

ενω ο "μικρουλης" μου , ειναι μονιμως στο σαλονι μαζι με τα akg. οτι ωρα θελω , τον "καρφωνω" και την παιζω , (την partscaster μου)

 

8)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ψηφιζω Line6, λογω της πολυμορφικοτητας της. Ημουν μεταξυ αυτης και του Vox.

Την εχει ενας φιλος μου την LIne6 και ο ηχος του απο τοτε που την πηρε εχει βελτιωθει παρα πολυ.

Βεβαια παιζει ρολο και το παιξιμο αλλα μια καλη τεχνικη υποστηριξη δεν εβλαψε κανεναν  ;)

we live in a beautiful world, yeah we do

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα καλα ειναι και με ολα μπορεις να βγαλεις μια χαρα ηχο φτανει να ΞΕΡΕΙΣ τι κανεις και να τα προγραμματισεις σωστα.

 

Θα βοηθαγε αν μας ελεγες αν τα θες για line in χρηση η αν θα χρησιμοποιεις και ενισχυτη κιθαρας .

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vox tonelab le γιατι ετσι μας αρεσει....πλακα πλακα στο studio φυσαει πραγματικα και ας την καρφωνω και σε μη λαμπατο μηχανημα......βεβαια και στο σπιτι ειναι ποολυ καλη πανω στον hot rod deluxe αλλα την ευχαριστιεμαι πιο πολυ δυνατα.... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου