Προς το περιεχόμενο

Απορία για τη μικρη διαδρομη στα wah


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και απ'οτι καταλαβα μιλαμε για την διαδρομη στο ποδι και οχι το ευρος του εφε, γι'αυτο εγραψα τα παραπανω, σορυ αν σε κουρασα  :)

  ::) ::) ::) Απ ο,τι φαινεται δεν την κατεχω τη μεταδοτικοτητα... Ακριβως το αντιθετο εννοω. Οτι το προβλημα μου ειναι το ευρος του εφε...  ;D ;D ;D

 

Α κι εννοειται πως δε με κουρασες! Χαρη μου κανεις που με βοηθας και σ ευχαριστω κι εσενα οπως και τα υπολοιπα παιδια! :) :)

"ΛΕΤ ΔΕΑΡ ΜΠΙ ΡΟΚ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασε και το 95Q Crybaby της Dunlop

http://www.jimdunlop.com/index.php?page=products/pip&id=273

Οκ μαν. Σας ευχαριστω πολυ παιδια, ομως μην ξεφευγουμε απο το θεμα μας...  ;)

"ΛΕΤ ΔΕΑΡ ΜΠΙ ΡΟΚ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

???

 

 

Χεχ! Προφανως ρωτας ποιο ειναι το Θεμα.. :P :P Αρχικα ηθελα να μαθω αν ξερει καποιος (ισως κατοχος) τι γινεται με τα bad horsie... Αν εχουν κι αυτα τοσο μικρη διαδρομη οσο το Classic Morley. Οκ δε βγηκες πολυ εκτος.  :) :) Σ ευχαριστω και παλι!! ;)

"ΛΕΤ ΔΕΑΡ ΜΠΙ ΡΟΚ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το Morley Bad Horsie(το έχω και σε αγγελία...αλλά μόνο στις παλιες αμα δεν κανω λαθος)

 

anyway,

 

το θέμα με αυτο ειναι οτι σε live συνθήκες ειναι πολυ ξεκουραστο και μπορεις να επικεντρωθεις καλυτερα στο παιξιμο του κομματιου παρά στο πόδι σου, ιδιως αμα δεν το κατέχεις με το ποδι και πολυ, τοτε ειναι πολυ ευχρηστο

 

το κακο ειναι οτι αμα χρησιμοποιεις το wah για boost σε solo κτλπ (που αυτο σημαινει το ανοιγεις και το αφεινεις σε μια θέση) τότε σου ειναι αχρηστο και η πιο κακη επένδυση.

 

πάντως άμα σε ενδιαφέρει η στυλιστική άποψη(νομιζω το ανεφερες καπου) τοτε παίρνει πολύ συν!!! ;D

είναι τελειως διαφορετικο απο τα αλλα και "μουράτο" :D

 

ελπίζω να βοήθησα και ότι άλλο θες το λες

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το Morley Bad Horsie(το έχω και σε αγγελία...αλλά μόνο στις παλιες αμα δεν κανω λαθος)

 

anyway,

 

το θέμα με αυτο ειναι οτι σε live συνθήκες ειναι πολυ ξεκουραστο και μπορεις να επικεντρωθεις καλυτερα στο παιξιμο του κομματιου παρά στο πόδι σου, ιδιως αμα δεν το κατέχεις με το ποδι και πολυ, τοτε ειναι πολυ ευχρηστο

 

το κακο ειναι οτι αμα χρησιμοποιεις το wah για boost σε solo κτλπ (που αυτο σημαινει το ανοιγεις και το αφεινεις σε μια θέση) τότε σου ειναι αχρηστο και η πιο κακη επένδυση.

 

πάντως άμα σε ενδιαφέρει η στυλιστική άποψη(νομιζω το ανεφερες καπου) τοτε παίρνει πολύ συν!!! ;D

είναι τελειως διαφορετικο απο τα αλλα και "μουράτο" :D

 

ελπίζω να βοήθησα και ότι άλλο θες το λες

 

 

Οκ, σου στελνω και πμ για καποιες πληροφοριες...  ;)

 

 

Οι υπολοιποι συνεχιστε να στελνετε τε μηνυματα σας στο 12345...  :P :P Χωρις πλακα τωρα, οποιος εχει την καλη διαθεση και τις απαραιτητες γνωσεις ας απαντησει!

Ευχαριστωωωωω!  ;D

"ΛΕΤ ΔΕΑΡ ΜΠΙ ΡΟΚ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου