Προς το περιεχόμενο

Περί γουρούνας (quad)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει κανείς τι δίπλωμα χρείαζεται για γουρούνα? Απ'όσο ψάχτηκα όλοι λένε αυτοκινήτου, αλλά το θέμα είναι τι δέχεται η τροχαία..

 

Πλέον στη Θεσσαλονίκη δε παλεύεται το αυτοκίνητο (κίνηση+παρκάρισμα), και κουβαλάμε και 12 κιλα όργανο..

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι θελει διπλωμα αυτοκινητου το αργαλειο...Καλη η γουρουνα αλλα οταν πιζει το κεντρο θα συμπεριφερεται παλι σαν αυτοκινητο.Πως θα περνας αναμεσα απο τα αμαξια?? Γιατι να μας κλεινεις στους υπολοιπους μοτοσυκλετιστες αυτες τις διοδους??

Εντελως φιλικα..

Αθηναιος που σκεφτεται να παρατησει την κωλοπολη αυτη και να εγκατασταθει στην Θες/νικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να ξεκινήσω flames ή αντιπαραθέσεις και ο καθείς τις προτιμήσεις του αλλά ως οδηγός (βασικά) δικύκλου αλλά και του οικογενειακού 4τροχου, ευθαρσώς δηλώνω, ότι απεχθάνομαι τις γουρούνες.

 

..........Sorry.............

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον δεν μπορούν να σε προσπεράσουν από δεξιά... Κάτι είναι κι αυτό.

Κατά τ'άλλα είναι οχήματα εκτός τόπου.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε audiokostas και γω τις απεχθανομουν, μεχρι που με τα παρκομετρα και τις εργασιες του μετρο το κεντρο ειναι απλησιαστο...οποιος ειναι απο Θεσ/νικη θα με καταλαβει μονο αν ριξει μια ματια στο συντριβανι...

 

οσο για το θεμα κινησης σαφως και στα φαναρια δεν προσπερνας, ωστόσο υπάρχουν περιπτωσεις που βολευει. επισης καινε πολυ λιγοτερο απο το αυτοκινητο, ειδικα για μεσα στην πολη, τις ανεβαζεις και στο πεζοδρομιο να τις δεσεις σε καμια κολωνα (κατα τη γνωμη μου απαραδεκτη συνηθεια για τους μοτοσυκλετιστες αλλα παραμενει συνηθεια) οποτε λυνεται και το θεμα του παρκαρισματος..

 

οσο για τις διοδους των μοτοσυκλετιστων, πρεπει να εισαι πολυ χαζος για να βλεπεις οτι εχεις γουρουνα και δε χωρας απο τα σταματημενα οποτε να μπλοκαρεις και τους αλλους!

 

Θα παρακαλουσα να απαντησετε μονο στην ερωτηση, γιατι το θεμα χωράει τεραστια συζητηση...ας λυθει πρωτα το θεμα της τροχαιας να ξερουμε, και μετα το κουβεντιαζουμε οσο θελουμε :)

 

Thanks!

 

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τ'άλλα είναι οχήματα εκτός τόπου.

Και επαυξανω: Ο,τι λογο εχει ο αυτοκινητιστης πολης να κυκλοφορει με την 4x4 τζιπουρα εχει και ο μηχανοβιος να κυκλοφορει με την γουρουνα  8)

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επαυξανω: Ο,τι λογο εχει ο αυτοκινητιστης πολης να κυκλοφορει με την 4x4 τζιπουρα εχει και ο μηχανοβιος να κυκλοφορει με την γουρουνα  8)

 

 

 

+2008 στον evris!

 

εκτος των αλλων φοβαμαι τις μηχανες! :P

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

+2008 στον evris!

 

Μα δεν μου αρεσουν οι γουρουνες. Το οτι τις συγκρινα με τζιπ, στο μυαλο μου ηταν για κακο, οχι υπερ τους.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου