Προς το περιεχόμενο

καιρος για σκαφος


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

επιτέλους εγινες αντρας δηλαδή με την υπερσκαφάρα των 600 ευρω.Μεγια ρε νομιζα οτι δεν την πηρες ακόμα, αντε κομπλε.

 

Δώσε ενα "τζιμάκο θέλω χαβαλέ" στα 666 regards/sec

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου λες βρε Μπλου, όταν λες "καιρός για σκάφος" εννοείς... αεροσκάφος;;  ;D :P :P

 

η εικονα που εχω παρει ειναι οτι η epi εχει δεσει τον γαιδαρό της ως "κατι σχετικό με gibson" ,κατι που με ενοχλει και με  κανει να εχω προσωπικο προβλημα μαζι της ;D ;D

 

Tζιιιιζ! Γρήηηηηγορα για ένα μάθημα ιστορίας για το ποιος ήταν ο Επαμεινώνδας Σταθόπουλος και τι έκανε για να βγάλει το ψωμάκι του. Το mojo των Epiphone στα σκάφη ζει και σήμερα (απλά για να βρεις ένα από τα παλιά πρέπει να πουλήσεις το αμάξι σου, το κορμί σου και την ψυχή σου).

 

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ΟΛΕΣ οι κορεατικες κιθαρες (CORT,SAMICH,EPIPHONE) στο ΙΔΙΟ εργοστασιο (αυτο της SAMICK που ειναι ο μεγαλυτερος κατασκευαστης κιθαρων στον κοσμο) φτιαχνονται οποτε μη σκατε... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ΟΛΕΣ οι κορεατικες κιθαρες (CORT,SAMICH,EPIPHONE) στο ΙΔΙΟ εργοστασιο (αυτο της SAMICK που ειναι ο μεγαλυτερος κατασκευαστης κιθαρων στον κοσμο) φτιαχνονται οποτε μη σκατε... ;D ;D

 

Eκτός αν έχω χάσει πολλά επεισόδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Epiphone πάντως παραμένει πολύ πιό "δραστήρια" σαν εταιρεία από την Gibson, η οποία πλέον κατάντησε να πουλάει μόνο λες πωλ σε διάφορα χρώματα, αν εξαιρέσουμε τα διάφορα "πρωτότυπα" που πάνε άπατα. Οι Sheraton π.χ. είναι πολύ ωραίες κιθάρες, το ίδιο και οι Joe Pass (αν και είμαι φαν της Emperor Regent), και δεν πρέπει να πουλήσεις το νεφρό σου για να τις αποκτήσεις. Βέβαια λόγω κρίσης δεν θα πρέπει να αγοράζουμε κιθάρες γιατί έτσι ενθαρρύνουμε τον καπιταλισμό να κάτσει στα κεφάλια μας ακόμα περισσότερο.

 

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ΟΛΕΣ οι κορεατικες κιθαρες (CORT,SAMICH,EPIPHONE) στο ΙΔΙΟ εργοστασιο (αυτο της SAMICK που ειναι ο μεγαλυτερος κατασκευαστης κιθαρων στον κοσμο) φτιαχνονται οποτε μη σκατε... ;D ;D

 

Έχω την υποψία πως, εκτός από την Cort που έχει το δικό της τεράστιο εργοστάσιο, και η Epiphone έχει τα τελευταία χρόνια ένα υπερσύγχρονο εργοστάσιο στην Κίνα. Ίσως κάποια σκάφη να φτιάχνονται ακόμα στην Κορέα πάντως.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς το εργοστάσιο της Gibson στο Qingdao. Απ' ότι φαίνεται, σιγά σιγά ολη η παραγωγή της Epiphone θα μεταφερθεί εκεί.

 

Ακριβώς  ;):

 

http://www.epiphone.com/news.asp?NewsID=868

 

Και τα τελευταία χρόνια η αλήθεια είναι πως έχει βελτιωθεί δραματικά η ποιότητα των Epi, προφανώς και λόγω του νέου εργοστασίου.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου