Προς το περιεχόμενο

Νoiz και ευφυία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εντωμεταξυ φιλε gatekeeper καλο θα ηταν, απο το να σβησεις τελειως το αρχικο μου ποστ στο αρχικο θεμα να βαλεις καλυτερα ενα λινκ στο καινουριο... αυτο το thread δεν το ανοιξα εγω... και αυτο δεν φαινεται πουθενα...

 

δεν νομιζεις οτι μπορει να "παρεξηγηθει" κατι τετοιο?

 

νομιζω οτι ηταν λιγακι αυθερετη η κινηση αυτη, παρολο που ειχε ευγενικο σκοπο...

mpoyrdes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λίγο κράτι με αυτό το gatekeeper. Το λέτε λες και πρόκειται για κανά σοβαρό αξίωμα, με ό,τι αυτό συνεπάγεται

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε Boukas, το gatekeeper το αναφερω γιατι δεν θυμαμαι το nickname του καθενως και βαριεμαι να ανατρεχω στα τοπικ για να το βρω... ασε που καποια ειναι τοσο περιπλοκα που πρεπει να τα κοιταξω κανα 2-3 φορες για να βεβαιωθω...

 

μη σκας, δεν ειναι αναφορα προς τα γαλονια, ειναι θεμα πρακτικοτητας και τπτ αλλο...

 

την εχουμε ξανακανει αυτη τη συζητηση lol :P;)

mpoyrdes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ελα ρε Boukas, το gatekeeper το αναφερω γιατι δεν θυμαμαι το nickname του καθενως και βαριεμαι να ανατρεχω στα τοπικ για να το βρω... ....

 

Πρόσεξε όμως, διότι μπορεί και να βαρεθεί ο άλλος να σε παίρνει στα σοβαρά.   :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πότε αυτή προβλέπεται φίλτατε Τσερεμονάρχη ;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποχρεωτική παρουσία του spy στην επόμενη Μπυροποσία!  :D

Τις μπυροποσίες τις αποφεύγω γιατί έχω ακούσει ότι οι Gatekeepers χώνουν τους addicts και τους στέλνουν να σερβίρουν τις μπύρες και να ψήνουν τα λουκάνικα. Χειρότεροι όλων δε οι Noizholics που συμπεριφέρονται σαν Gatekeepers χωρίς να είναι. Να φανταστείτε, μια φορά είχα στείλει πμ σε Noizholic και επειδή του απευθύνθηκα στον ενικό με έβαλε να κάνω 30 κάμψεις μπροστά στη webcam και μετά απάντησε στην ερώτησή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στο Θιβέτ όπου έχω φτάσει στο 7ο επίπεδο αυτογνωσίας και διαλογισμού, που εκτός των άλλων μου επιτρέπει ασύρματη νοητική πρόσβαση και σε διάφορα ποιοτικά διαδυκτιακά fora.

 

Λιαν συντόμως επιστρέφω για να ανακοινώσω την επόμενη μεγαλειώδη μας συγκέντρωση, έχετε υπομονή τέκνα μου  :)

 

 

 

Τις μπυροποσίες τις αποφεύγω γιατί έχω ακούσει ότι οι Gatekeepers χώνουν τους addicts και τους στέλνουν να σερβίρουν τις μπύρες και να ψήνουν τα λουκάνικα. Χειρότεροι όλων δε οι Noizholics που συμπεριφέρονται σαν Gatekeepers χωρίς να είναι. Να φανταστείτε, μια φορά είχα στείλει πμ σε Noizholic και επειδή του απευθύνθηκα στον ενικό με έβαλε να κάνω 30 κάμψεις μπροστά στη webcam και μετά απάντησε στην ερώτησή μου.

 

Οι φήμες αυτές ελέγχονται ως ακριβείς. Να συμπληρώσω ότι έγκυρες μπυρο-πηγές (αναβλύζουσι από τας ανατολάς) αναφέρουν πως οι αντιφρονούντες τιμωρούντε με βρεγμένη tele.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου