Προς το περιεχόμενο

Αποχαιρετισμός (μετ’ επεξηγήσεων) από τον Lost Highway


l.h.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κιλον -10000 απο μενα.

περιμενες στην γωνια για να αμολυσεις τοση κακια.

επειδη συνηθως μαλωνεις με τον eye και κανα δυο αλλους μη νομιζεις οτι οι υπολοιποι παραδεχομαστε αυτα που γραφεις . κουλαρε λιγο και μην παιρνεις τοσο σοβαρα τον εαυτο σου. δε γνωριζεις ποσες φορες εχω (και τολμω να υποθεσω, "εχουμε") γραψει απαντηση σε ανεκδιηγητα ποστ σου και τελευταια στιγμη το εσβησα σκεπτομενος "που πας να μπλεξεις". Μη ξεσπαθωνεις τωρα σε αυτην την αβολη στιγμη του φορουμ και χτυπας κατω απο την μεση .

 

+1000

 

αντε γιατι σηκωθηκαν κι οι κοκακόλες και ρεύονται  :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Είσαι βλάκας member! (δε θυμάμαι σε ποιον απευθύνομαι) ;D

 

SPY, μη το λές το member βλάκα. Κινδυνεύεις να προαχθείς σε gatekeeper.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσα ίσα που τώρα πια, θα είναι η ιδανική τιμωρία!! Χίλιες φορές να είσαι απλό μέλος, γλιτώνεις και τα μπινελίκια...  ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτα όποιον από τους mods - gatekeepers να σου πεί πως τους επιβάλλομαι. Τι πηγαδάκια και ιντριγκες στήνονται στις κρυφές μας συναντήσεις αλλά και τους όρκους πίστης και υποταγής που υπέγραψαν με αίμα κάτω από το pickguard της MIM Stratocaster μου. Θα εκπλαγείς.

Ε λοιπόν δεν αντέχω άλλο θα σπάσω! Κάθε μέρα μαστίγια κι έπειτα βραστά αυγά στις μασχάλες! Ενίοτε και μας τεντώνει σαν τον προκρούστη (καθώς έχει ένα κρεβάτι τέσσερα μέτρα). Αυτό κάνει καλό στα άλλατα πάντως.Ενίοτε μας βγάζει και τα νύχια (καλό στα μπεντς). Τελικά καταλήγουμε όλοι μαζί στο προηγούμενο κρεβάτι και κάνουμε παιχνιδάκια, αλλά δυστυχώς λείπει η ΜΠΑΝΑΝΑ  :'(

 

Α.Μ.

 

 

 

Dreampanos:

1) Μια φορά ένας πήγε να κάνει σε 2 περιπτώσεις αυστηρό moderation σε άτομα που πέταγαν στην καλύτερη άστοχα στον αέρα και ακόμη τον κυνηγά η ρετσινιά του καρμοφάγου.

2) Ποιά η διαφορά μεταξύ σοβαροφάνειας και σοβαρότητας;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άμα ξέρει κανείς, ας μου πει για ποιο λόγο ο Kilon δεν έχει ακόμη διαγραφεί από το Noiz. Ο άνθρωπος μας λέει μαλάκες, ο L.H. μας είπε (αν μας είπε) "εμπόρους". Υπάρχει κανείς από εσάς που ανάμεσα σε αυτά τα δύο δεν θα προτιμούσε να είναι το δεύτερο;

 

 

Mea Culpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... μας λέει μαλάκες, ο L.H. μας είπε (αν μας είπε) "εμπόρους". Υπάρχει κανείς από εσάς που ανάμεσα σε αυτά τα δύο δεν θα προτιμούσε να είναι το δεύτερο;

Δεν ξερεις τι χανεις!

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mία αστεία διαγραφή που αποδεινύει ότι το ΝΟΙΖ είναι , ήταν και θα είναι ένα τόπος που μαγνητίζει ανώριμους ανθρώπους με αστεία επιχειρήματα, με ύφος ανθρώπων που τα ξέρουν όλα γνωρίζοντας όμως πολύ λίγα.

 

Το φταίξιμο είναι όμως δικό σου LOST HIGHWAY που πραγματικά περίμενες καλύτερη αντιμετώπιση.

 

kilon

 

RELAX

79842-hawaii-beach-relax-picture.jpg

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dreampanos δε μ'αρέσουν 2 πράγματα που κάνεις:

 

α) η βαρεμάρα σου όπως την λες εσύ να θυμάσαι τα ονόματα των υπολοίπων εμένα μου δείχνει απαξίωση.

β) το ότι το έχεις κάνει ψωμοτύρι να λες κάτι και να κλείνεις με τις φράσεις: "καρμίστε με", "διαγράψτε με". Έλεος πια.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bad habits die hard... master of ceremonies..

 

οσο για την απαξιωση που λες... δεν μπορεις να το ξερεις γιατι δεν εισαι στην θεση μου... η απαξιωση επερχεται στο σημειο οπου απλα δεν απανταω... με εξερεση κανα 3-4 ποστ περι συμπεριφορας, καρματος και διαγραφων οι "δημοσιευσεις-αποφθευγματα" μου εχουν μειωθει αισθητα... δεν νομιζεις?

 

Σε αυτο αν με κατηγορισεις ως απαξιωτικο ναι, θα το δεχτω... οχι ομως γιατι δεν μπορω να συγκρατισω ονοματα και για το οτι με κουραζει η συνεχης αναζητηση...

mpoyrdes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Mία αστεία διαγραφή που αποδεινύει ότι το ΝΟΙΖ είναι , ήταν και θα είναι ένα τόπος που μαγνητίζει ανώριμους ανθρώπους με αστεία επιχειρήματα, με ύφος ανθρώπων που τα ξέρουν όλα γνωρίζοντας όμως πολύ λίγα.

 

Το φταίξιμο είναι όμως δικό σου LOST HIGHWAY που πραγματικά περίμενες καλύτερη αντιμετώπιση.

 

 

shh-keep-quiet-thumb1154206.jpg

 

ΜΗΝ

 

tornpaperexample.jpg

 

ΚΑΝΕΝΑ

 

214584m.jpg

 

;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου