Προς το περιεχόμενο

Bluezlick-Triggas 1-1


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτος που εχεις στην φωτο ειναι ο μεγιστος?Ο τόνυς ο μοντάνας?Με θυμίζει κ εναν τζαζιαρη στα νιάτα του αλλα δεν μου ρχετε το ονομα γμτ.

 

Οι τζαμαριές μεσω νετ ειναι καλή φαση για γλέντι αλλα θα ηταν πολύυ καλύτερα να γινόταν κ κατι σε λάιβ mode.Θυμαμαι παλια που αναφέρατε κατι για βιντεο κ λαιβ των μελων του νοιζ.Τι εγινε τοτε?Καλά ήταν?Γιατι δεν γίνεται κιάλλο τετοιο event?Υπόσχομαι οτι θα αγοράσω κ μπλούζα κ καπελάκι κ κούπα αν θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειναι aebersold το backing κ δεν τα εβαλα να ακουγονται απο την μια.Κακό ειναι αυτο?Χανεις καμμιά κουρδισμένη λόγω του μπάσου? :P

 

Πάντως και mono του ταιριάζει.

Ακούγεται σαν ηχογράφηση του '50.  ;D

 

(αν του κόψεις και λίγες άκρες...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο το κλιπάκι...αν και για να πουμε του στραβου το δικαιο, όταν το πρωτοάκουσα περιμενα σε κάποια φάση να μπει ο bluezlick και να τα κάνει ρημαδιο να γουστάρουμε....κσι έλεγα ''τώρα, τώρα'' και τελειωσε το κλιπ και εγώ ακομα περίμενα τον bluezlick ;D.Δε πειράζει και έτσι καλό ήτανε,ευχάριστο...

 

longshadow, εκει πάνω απο τη φωτο του μακαρίτη μήπως να μπει ένα ''Master Tweaker'' ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τrigga μου αφού βλέπεις ότι ευδοκίμησε (μα καλά φρούτο είναι ;D), μην αργήσεις να κάνετε και άλλο κλιπάκι, να ξεστραβωθούμε και εμείς ρε αδερφέ μ!

Έχετε χημεία ρε αδερφάκι μ!

Άντε μπρος!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα ειμαι χαμελεοντας εγω ρε! την επομενη βδομαδα θα κανω κανα Heavy Metal Clip κ θα με ψαχνετε παλι!  ;D

 

αυτη η τελε ακουγετε οπως θελεις εσυ τελικα...... ;)

 

Τελικά είναι σουιγκομποσανοβαμπλούζμαν!

 

χαχαχαχαχα

spy ασε στιγματιστικα τωρα.....

πρεπει να κανω 50 μετανιες στο ρομπερτ για να ξαναστρωσω! χαχαχα

 

καλα trigga πατησες σολαρα

ετοιμασου για το επομενο!  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα ειμαι χαμελεοντας εγω ρε! την επομενη βδομαδα θα κανω κανα Heavy Metal Clip κ θα με ψαχνετε παλι!  ;D

...άσε ρε ...μποσανόβα!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...άσε ρε ...μποσανόβα!

 

χαχαχαχαχαχα

παει μου βγηκε το ονομα!

αρε pascal τι μου κανες! χαχαχαχα

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου