Προς το περιεχόμενο

Αγορα δυναμικου ή πυκνωτικου (ή και των 2 ) μικροφωνου,εως 200€


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραια!!σας ευχαριστω πολυ πολυ και τους 2 σας,θα κατεβω μες τη βδομαδα κεντρο,να δω τα ΝΤ1 και Β1 που προτεινατε,θα δω και τα οικονομικα μου πως θα ειναι,και θα παρω ενα εκ των 2.ευχαριστω πολυ.

 

(αν εχετε καποιο μαγαζι οπου θα τα βρω σε καλες τιμες,οπου ισως εχει και βασεις και καλωδια σε καλες τιμες,παρακαλω με ενα πμ ειδοποιηστε με...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια να κλεισει το θεμα,κατεληξα στο Rode M3,οπου σημερα απτο πρωι εχω λιωσει,και ειμαι κατι παραπανω απο ευχαριστημενος!!!!!

το μικροφωνο το αγορασα επειτα απο δοκιμη μεταξυ 3 μικροφωνων παρομοιας τιμης,εξηγωντας στον πωλητη πως ειναι ο χωρος μου,ποια η εμπειρια μου,και τι ακριβως χρηση θα του κανω.

η εξυπηρετηση ηταν κατι παραπανω απο καλη,η τιμη του ακρος ανταγωνιστικη,και γενικα,εμεινα απολυτα ευχαριστημενος απο την αγορα αυτη.

το συγκεκριμενο καταστημα μολις κερδισε εναν ακομα πελατη,λογο και της τιμης,αλλα προπαντων της τρομερης εξυπηρετησης. (ηδη εγινε μια πρωτη επαφη για κιθαρα 1300€ !!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 χρόνια αργότερα...

σκεφτομαι και εγω να παρω ενα πυκνωτικο με λιγα λεφτα.

θα το χρησιμοποιω για προχειρες ηχογραφησεις (ενισχυτη κιθαρας, φωνη, κρουστα, ντραμς και οτι αλλο προκυψει)

 

λεω για το AKG Perception 120

 

αξιζει η να δωσω κατι παραπωνω για το B1

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου