Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα


tugito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να την rockανισουν.

 

Ειναι το Panda μαζι με ενα ιγκουανα πανω σε ενα δεντρο και καπνιζουν χασις. για να μην τα πολυλογω εχουνε πιει τον κολο τους!! Σε μια φαση λεει το ιγκουανα...στο Panda " Παω να πιω λιγο νερο στο ποταμι γιατι εχει στεγνωσει το στομα μου και θα γυρισω" οκ του λει. Φτανει στο ποταμι σκυβει να για νερο και πεφτει μεσα....απο την πολυ μαστουρα δεν επερνε τα ποδια του, για καλη του τυχη ηταν εκει ο κροκοδιλος και το εσωσε.Κροκοδιλος: "καλα ρε τι κανεις εκει θα πνιγεις!! Ιγκουανα : " Ασε ρε ημουνα με το παντα εδω πιο κατω και ειπιαμε πολυ χορτο " Κροκοδιλος " Σοβαρα ρε ?? και γιατι δεν ειπατε τιποτα ρε?? Παω να δω αν εχει κιαλο το Panda γιατι χαρμανιασα" Παει λοιπον κατω απο το δεντρο και φωναζει στο Panda " Ρε σει εμεινε κιαλο???? και λει το Panda " Καλα ρε, ποσο νερο ειπιες!!!!!

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το Panda μαζι με ενα ιγκουανα πανω σε ενα δεντρο και καπνιζουν χασις. για να μην τα πολυλογω εχουνε πιει τον κολο τους!! Σε μια φαση λεει το ιγκουανα...στο Panda " Παω να πιω λιγο νερο στο ποταμι γιατι εχει στεγνωσει το στομα μου και θα γυρισω" οκ του λει. Φτανει στο ποταμι σκυβει να για νερο και πεφτει μεσα....απο την πολυ μαστουρα δεν επερνε τα ποδια του, για καλη του τυχη ηταν εκει ο κροκοδιλος και το εσωσε.Κροκοδιλος: "καλα ρε τι κανεις εκει θα πνιγεις!! Ιγκουανα : " Ασε ρε ημουνα με το παντα εδω πιο κατω και ειπιαμε πολυ χορτο " Κροκοδιλος " Σοβαρα ρε ?? και γιατι δεν ειπατε τιποτα ρε?? Παω να δω αν εχει κιαλο το Panda γιατι χαρμανιασα" Παει λοιπον κατω απο το δεντρο και φωναζει στο Panda " Ρε σει εμεινε κιαλο???? και λει το Panda " Καλα ρε, ποσο νερο ειπιες!!!!!

 

:P :P :P :P :P

 

 

 

POTENTIALLY AND REALISTICALLY

 

A young boy went up to his father and asked him, 

'Dad, what is the difference between potentially and realistically?'

 

The father thought for a moment, then answered, 

' Go ask your mother if she would sleep with Brad Pitt for a million dollars.

Then ask your sister if she would sleep with Brad Pitt for a million dollars, and then, ask your brother if he'd sleep with Brad Pitt for a million dollars.

Come back and tell me what you learn from that.'

 

So the boy went to his mother and asked, 

'Would you sleep with Brad Pitt for a million dollars?' 

The mother replied, 'Of course I would! We could really use that money to fix up the house and send you kids to a great University!'

 

The boy then went to his sister and asked,

'Would you sleep with Brad Pitt for a million dollars?' 

The girl replied, 'Oh my God! I LOVE Brad Pitt! I would sleep with him in a heartbeat, are you nuts?'

 

The boy then went to his brother and asked, 

'Would you sleep with Brad Pitt for a million dollars?' 

'Of course,' the brother replied. 'Do you know how much a million bucks would buy?'

 

The boy pondered the answers for a few days and then went back to his dad.

 

His father asked him, 'Did you find out the difference between potentially and realistically?'

 

...

 

...

 

The boy replied, 

'Yes. Potentially, you and I are sitting on three million dollars, but Realistically, we're living with two hookers and a homo.

Gibson Les Paul Goth: Dream guitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι καθονται 15 rock κιθριστες εξω απο μια πορτα???

Περιμένουν να μπει ο drummer.

Για να την rockανισουν.

δεν ξερουν ποτε να μπουν!!!

 

;D ;D

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

panagiotis

 

ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ!

ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνει ένα άλογο στο ψιλικατήδικο....

 

-Καλημέρα, λέει το άλογο

-Καλημέρα, του λέει ο ψιλικατζής

-Θα μου δώσεις... δυο μπύρες, ένα πακέτο τσιγάρα, ένα κρουασάν.... ά, και μια τηλεκάρτα

 

Ο ψιλικατζής ατάραχος ακουμπάει στον πάγκο ό,τι του ζητήθηκε.

Και του λέει το άλογο:

-Δε μου τα βάζεις και σε μια σακούλα, γιατί είμαι με το μηχανάκι;

 

Άλλο ένα:

 

Μπαίνει ένας καουμπόης στο σαλούν, σχετικά μπρατσωμένος, και γκαρίζει με όλη του τη δύναμη:

-ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΤΟ ΑΛΟΓΟ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΕΛ ΠΑΣΟ!

 

Μούγκα σε όλο το σαλούν... Αυτρός ξαναφωνάζει, ακόμα πιο δυνατά:

-ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΩΣ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΤΟ ΑΛΟΓΟ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΕΛ ΠΑΣΟ!

 

Βγαίνει ένας τύπος από το πλήθος, ο οποίος είχε υπερδιπλάσιο μυικό όγκο από τον φωνακλά, και τον ρωτάει σε ήρεμο τόνο:

-Και τι έγινε, ρε φίλε στο Ελ Πάσο;

-Εεε... γάμησέ τα, γύρισα με τα πόδια...

 

Αυτά, έτσι, γιατί δεν προμηνύεται κρύος ο χειμώνας...

Τα υπόλοιπα μετά το Μάρτη... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου