Προς το περιεχόμενο

Ποια κιθάρα για black/thrash/death μέχρι 300e;


limbonicart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ ψηφίζω Schecter. Οι μόνες Jackson με πολύ καλό value-for-money είναι η σειρά Pro.

Σε αυτά τα λεφτά αν βρεις και καμιά LTD πάλι είναι καλή περίπτωση αλλά οι Schecter είναι πραγματικά ένα κλικ ανώτερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εχω παιξει με οτι Jackson μπορεις να φανταστεις..... Απο την σειρα JS, MG, Pro, Soloist USA, τα παντα απο φιλους και γνωστους... Θεωρω οτι αξιζουν τρελα.... Κανεις που πηρε τετοια κιθαρα δεν ειχε παραπονο... Συμφωνω για Schecter αλλα......  θες μια ακριβη για να αξιζει... Το παιδι διαθετει 300 Ευρω (μην ξεφευγουμε κιολας  ;D ;D ;D) Αν εδινε 1000 π.χ θα του ελεγα Γκιπσον ασυζητητη. (Γκιμπσον εχω και εγω πια, παρεα με τις Τζακσον εννοειται... ;D ;D ;D) ειλικρινα ας παει στο κεντρο να δει οτι θελει και οτι κι αν παρει καλοπαιχτο να ειναι!!!!  ;) ;)

www.myspace.com/noughtsandcrossesgr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ μάγκες.μάλλον κατέληξα http://www.thomann.de/gr/epiphone_gothic_lespaul_studio.htm.Δυστυχώς είμαι Κέρκυρα και δεν υπάρχει η δυνατότητα να δοκίμασω και να δώ απο κοντά διάφορες κιθάρες.Μόνο ο Νάκας υπάρχει και δεν έχει αυτό που ψάχνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

σοφή επιλογή, την έχει ο έτερος κιθαρίστας που παίζω και είναι κανόνι. Μελλοντικά άμα γουστάρεις βάζεις και κανένα μεταχειρισμένο σετ EMG για άκρατες καφρίλες, αν και πιστεύω οι στοκ μαγνήτες είναι αρκετά καλοί ώστε να τους κρατήσεις για πολύ καιρό.

 

Επίσης, ψάξε και σε άλλα ιντερνετομάγαζα μπας και βρεις κανένα καλύτερο deal.

 

Καλές αγορές καφρο-hails στην Κέρκυρα ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παιξει με οτι Jackson μπορεις να φανταστεις..... Απο την σειρα JS, MG, Pro, Soloist USA, τα παντα απο φιλους και γνωστους... Θεωρω οτι αξιζουν τρελα.... Κανεις που πηρε τετοια κιθαρα δεν ειχε παραπονο... Συμφωνω για Schecter αλλα......  θες μια ακριβη για να αξιζει... Το παιδι διαθετει 300 Ευρω (μην ξεφευγουμε κιολας  ;D ;D ;D) Αν εδινε 1000 π.χ θα του ελεγα Γκιπσον ασυζητητη. (Γκιμπσον εχω και εγω πια, παρεα με τις Τζακσον εννοειται... ;D ;D ;D) ειλικρινα ας παει στο κεντρο να δει οτι θελει και οτι κι αν παρει καλοπαιχτο να ειναι!!!!  ;) ;)

 

 

Καλως αφου σου αρεσουν τοσο πολυ οι low-end Jackson πάω πάσο. Δοκίμασε όμως στην πρώτη ευκαιρία και μια Schecter. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο αγορίνα μου! αυτήν παίζω κι εγώ, και όπως είπανε, είναι κανόνι. Πίστεψέ με, αξίζει πολλά παραπάνω από όσα κοστίζει... εγώ πάντως δεν την άλλαζα με τίποτα!

Gibson Les Paul Goth: Dream guitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου