Προς το περιεχόμενο

MAD TV; Γιατί;


kwstas79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εφυγε η Καλομοίρα? Οχι ρε *****τ.. αμα έβλεπα ΜΑΔ θα το είχα πάρει χαμπάρι και θα είχα πάει να της δωσω φιλάκι και να τη χαιρετήσω. Αλλά άκουγα το μεταλ ζώουν... ;D ;D ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οχι δεν βλεπω ΜAD....μονο κατα καιρους αμα περασει απο το Tv-ζαπι (trigga approved) η θεα Λυδια...απιστευτη....εχει και λίγο γούστο....((λίγο...))

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν βλεπω ΜAD....μονο κατα καιρους αμα περασει απο το Tv-ζαπι (trigga approved) η θεα Λυδια...απιστευτη....εχει και λίγο γούστο....((λίγο...))

 

Αυτη η Λυδια γιατι δν μου γεμιζει το ματι εμενα?Την θυμαμαι απο παλια στην εκπομπη της αλλα μου καθοταν καπως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω επαρχίας ποτέ δεν έπιανα MAD....Πέρσι που έβαλα Nova το πιάνω αλλά δεν το τιμάω.....Μουσική εκπομπή έχω κάτσει να δω μόνο στο VH1 που έδειχνε τα 50 καλύτερα video clips ever. Ωραία ήταν θυμάμαι.... :)

Α, και καμιά φορά άμα πέσω πάνω σε αφιέρωμα του στυλ top 10 AC/DC videos κλπ.....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βλεπαν ολοι mad οσο εγω, ο θεμης θα εκανε μουσικη εκπομπη στο τηλεφως...... ;D

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμω να σπαω μπετα με τα δοντια, 12 το μεσημερι, 15 Αυγουστο, τυφλος, οντας σε καταληκτικο μη αναστρεψιμο τελικο σταδιο καρκινου καθως με μαστιγωνουν, χωρις νερο για 3 μερες, αιμοραγωντας χαρακωμενος απο ξυραφια, ενω μου ριχνουν στις πληγες αλατι.

 

χαχαχαχαχαχαχα  :D

 

evris δεν παίζεσαι !!! δηλώνω fan !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω στο δικο μου γραφομενο, επειδη το συζηταγαμε καποιοι μεταξυ μας, να διευκρινηστει με μεγαλα +10 γραμματα, αν και νομιζω οτι ειναι προφανες, οτι η αναφορα της οποιας αρρωστιας δεν εμπεριεχει ιχνος ειρωνιας προς οποιονδηποτε πρωην/νυν/μελλοντικο παθοντα.

 

Επιλεχθηκε μονο και μονο γιατι η εν λογω αρρωστια ειναι γνωστη σε ολους ως σοβαρη και επωδυνη (και θα μπορουσε στην θεση της να ειναι οποιαδηποτε αλλη αντιστοιχη) ωστε να δωθει η απαραιτητη υπερβολη στο ποσο (και καλα) δεν θελω να βλεπω την εκπομπη.

 

Στο ιδιο μηκος κυματος φυσικα ειναι και οι χαρακιες απο ξυραφια, οινοπνευμα-αλατι στις πληγες, τυφλωση, κοφωση, ηλιαση, αφυδατωση, σπασιμο μπετου με τα δοντια, μαστιγωμα κλπ. Εννοειται οτι ειναι σοβαρο και ασχημο να τα παθεις και αν καποιος τα εχει παθει εχει την αμερηστη συμπαρασταση μου στο να τα ξεπερασει.

 

(Δεν κοροιδευει κανεις με λιγα λογια οποιον εχει φαει ξυλο, ουτε υποβιβαζει το προβλημα του, λεγοντας χιουμοριστικα οτι προτιμω να με δερνουν μερα νυχτα παρα να πληρωνω 10 ευρω για ενα φραπε)

 

Θεωρουσα οτι ειναι προφανες το σκεπτικο, αλλα μετα τα ΠΜ καλο ειναι να το διευκρινησω και εδω...

 

Αυτα για να μην εχουμε παρεξηγησεις... αν επισης οι admins θεωρησουν οτι καποιος μπορει να ενοχληθει ακομα και μετα την διευκρινηση, απο την αναφορα του ονοματος της αρρωστιας αυτης σε οποιαδηποτε ασχετη κουβεντα οπως αυτη εδω, εννοειται οτι καλο θα ηταν να σβηστει το σχολιο εντελως, ετσι και αλλιως δεν ειναι οτι θα χαθει και καμια μεγαλη πληροφορια απο το thread και θα μεινει μισο :)

 

Ταυτα!

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πιστεύω ότι σου την πέσανε με πμ γι' αυτό το λόγο! Ε-ΛΕ-ΟΣ.

 

Δε μου την "πεσανε" ρε κιολας. Σιγα μη κυλιστουμε και στις λασπες. Αλλα, ρε παιδι μου, καλο ειναι να τα διευκρινιζουμε αυτα, μπορει ο αλλος να εχει ενα καρο (δικαιολογημενες) ευαισθησιες, να μην το αφηνουμε ετσι χυμα αν υπαρχει περιπτωση να αναγνωστει "στραβα"... εξ ου το disclaimer.

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου