Προς το περιεχόμενο

Άλλη μια σφαλιάρα απο την σύγχρονη ελληνική μουσική...


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν καταλαβες μαλλον.

 

δεν μου αρεσει καθολου η Τσαλι,αλλα ΠΟΤΕ δεν ΑΝΟΙΞΑ θεμα για να πω οτι δεν μου αρεσει ;)

 

ΤΕΡΑΣΤΙΑ η διαφορα. ;)

 

μπορει ο καθενας μας εν τη ροη του λογου να πει οτι δεν του αρεσει κατι η καποιος,ομως να ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ολοκληρο Thread για να κατηγορησει καποιον ειναι κατι το ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικο δεν το νομιζεις?(εξυπνο παιδι αλλωστε φαινεσαι...)

 

να στο μεταφρασω λιγο (μπορει αλλωστε να υπερτιμω την...εξυπναδα σου ;D οκ πλακα κανω... :):)

 

αλλο ειναι σε μια κουβεντα που θα κανει η παρεα σου  οπου θα αναφερθει το ονομα καποιου συμμαθητη σου που δεν γουσταρεις να πεις "λαλακας ειναι αυτος" και ΑΛΛΟ με το που θα καθησεις στο τραπεζι του...τσιπουραδικου να πεις "γεια σας παιδια,ρε τι λαλακας που ειναι αυτος ο Λακης!!" ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξανά απο τν αρχή. Δεν άνοιξα το θέμα για να πω ότι δεν μου αρέσουν οι συγκεκριμενοι σαν μουσική.

 

Το άνοιξα για να ενημερώσω για το "λάθος"

 

Αυτό φαίνεται και από το πρώτο ποστ και το έχω πει 1-2 φορές ακόμα πιο κάτω.

 

Με κουράζεις βρε SF ώρες ώρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ο λαλακας κριτικη ειναι παπουφανκ γιατι χαλιέσαι τόσο?

 

Μπορει θεμα να μην ανοιξες αλλα αμα βρεθει κατι θα το πεις το λογακι σου κι εσυ.

 

Και γω δε γουσταρω μουσικατζες αλλα δεν ανοιξα θεμα γιατι δεν δοθηκε αφορμη.Ο λαμπρος βρηκε αφορμη κ δεν στηριχθηκε, ορθως, μόνο στο θεμα τυπογραφικου λάθους αλλα εμβαθυνε κιολας.Εχει μια λογικη η θεση του κ δεν ειναι απλα ξεκατίνιασμα.Μην το βλεπετε μονο σαν ξεκατίνιασμα το θεμα παιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ λαμπρο μην διαστρευλώνεις τα λεγομενα σου κ ο τιτλος του θεματος καθε αλλο παρα μονο το τυπογραφικο θιγει.

 

Οταν ζητησουμε υπουργιλίκι ή πρωθυπουργιλίκι θα εχεις την τιμητική σου και εσυ μην το χρησιμοποιεις απο τώρα κρατα δυνάμεις.

 

Αναφερεις κι αλλα πραγματα κ δεν ειναι μονο το "λάθος", μη λες οτι δεν ειπες κατι αλλο κ δεν εκανες τπτ αλλο γι αυτο.Τώρα κατάλαβες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβες μαλλον.

 

δεν μου αρεσει καθολου η Τσαλι,αλλα ΠΟΤΕ δεν ΑΝΟΙΞΑ θεμα για να πω οτι δεν μου αρεσει ;)

 

ΤΕΡΑΣΤΙΑ η διαφορα. ;)

Η διαφορά προφανώς υπάρχει, αλλά το κακεντρεχές σχόλιο είναι κακεντρεχές, είτε ξεκινάει τη συζήτηση είτε προκύπτει στη μέση της συζήτησης. Προσωπικά ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ τα threads για θάψιμο π.χ. "Xeiροτεrh διασκευή ever" (το παρόν thread ΔΕΝ είναι τέτοιο), αλλά επίσης πιστεύω ότι κακίες σαν αυτή για την Τσαλιγοπούλου μπορούν με λίγη προσπάθεια να αποφευχθούν (όσο καλή και να είναι η πάσα  ;)). Ιδιαίτερα για Έλληνες καλλιτέχνες για τους οποίους η γνώμη μας μπορεί να είναι εντελώς υποκειμενική και να εξαρτάται από το αν τους γνωρίζουμε προσωπικά, από τα κουτσομπολιά που έχουμε ακούσει γι' αυτούς κλπ.

 

But who cares? Have it your way... :)

 

(εξυπνο παιδι αλλωστε φαινεσαι...)

Έξυπνο ίσως, παιδί όχι πια... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου αρεσει καθολου η Τσαλι,αλλα ΠΟΤΕ δεν ΑΝΟΙΞΑ θεμα για να πω οτι δεν μου αρεσει ;)

 

Θεμα μεσα στο θεμα ισως?  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ζυγωνουν οι εκλογες και νομιζω οτι και οι 2 σας θα ειστε πολυτιμοι στον αγωνα διαστρεβλωσης των λεγομενων του αντιπαλου στον οποιο θα επιδοθουν τα 2 μεγαλα κομματα!

 

αντε καλη πολιτικη καρριερα!! ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου