Προς το περιεχόμενο

Προς γνώστες PayPal


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν έχει ανοιχτεί τέτοιο θέμα σε προηγούμενα ποστ, απλά θα θελα να ξέρω ( για αγορά από το ebay.co.uk) πως λειτουργεί το paypal και τι πλεονεκτήματα και ασφάλεια προσφέρει! Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιγεις λογαριασμο paypal και δινεις τη πιστωτικη σου εκει. Υστερα πληρωνεις μεσω paypal οποτε ο πωλητης περνει αμεσως τα χρηματα του χωρις να μαθαινει ποτε τον αριθμο της καρτας σου. Και νομιζω σε καλυπτει ασφαλεια μεχρι 2000ευρω αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Δε νομιζω να αξιζει να πληρωσεις με διαφορετικο τροπο στο ebay. Κανε ενα search, υπαρχουν πολλα topics...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιγεις λογαριασμο paypal και δινεις τη πιστωτικη σου εκει. Υστερα πληρωνεις μεσω paypal οποτε ο πωλητης περνει αμεσως τα χρηματα του χωρις να μαθαινει ποτε τον αριθμο της καρτας σου. Και νομιζω σε καλυπτει ασφαλεια μεχρι 2000ευρω αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Δε νομιζω να αξιζει να πληρωσεις με διαφορετικο τροπο στο ebay. Κανε ενα search, υπαρχουν πολλα topics...

παντως μια φορα την ψιλοπατησα και ας ειχα πει πολ (μη βαλετε ητα ποτε στην μεταφραση) μου ειπαν δεκαδες φορες τα ιδια να μιλησω σε εναν ερικ με τηλεφωνο 55 ψηφια ,ο ανθρωπος ακουσε ειναι αληθεια το μυνημα στον τηλεφωνητη του και με καλεσε αλλα δεν μου αλλαξε το προιον γιατι ελεγε πως δεν φταιει αυτοε και τελικα την κρατησα κατι που δεν δουλευε καλα.

μια φορα μονο αλλα μου ετυχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου