Προς το περιεχόμενο

Roland G-70 music assistant styles


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας!

Απ'οτι έχω δει, αρκετοί εδώ μέσα έχουν το roland g-70

 

Θα παρακαλούσα κάποιον αν μπορεί να βγάλει όλα τα styles (/songstyles) απο μέσα και να μου τα στείλει με e-mail.Όποιος μπορεί να μου κάνει αυτη την εξυπηρέτηση ας μου στείλει pm για να του δώσω το e-mail μου ή ας τα ανεβάσει σε rapidshare

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Απλά, για να μην χάσεις τον καιρό σου τσάμπα, πες μας ακριβώς το πρόβλημά σου για να σου δώσουμε τη λύση.

Εάν κατάλαβα καλά, έχασες - έσβησες τους ρυθμούς του δικού σου G-70 ή τους θες για κάτι άλλο.

 

Επίσης αναφέρεις songstyles. Τι θέλεις ακριβώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,η κυρία μου έχει το roland g-70 και μέσα στον music assistant (μάλλον) έχει κάπια styles με έτοιμο τον ήχο για το κατάλληλο τραγούδι.πχ let it be.

Αυτό το style το είχα βγάλει μια φορα που έπαιξα στης κυρίας μου το όργανο,το έβαλα σε δισκέτα και μετά το έπαιζα στον va-76 μου.Το θέμα είναι οτι τώρα θέλω και όλα τα υπόλοιπα styles που έχει και τα ζητάω γιατι είναι σχεδόν αδύνατο να τα βγάλω απο της κυρίας μου το όργανο επειδή, και εχουμε σταματήσει για το καλοκαίρι τα μαθήματα, αλλα και το όργανο της το έχει σε ενα μαγαζί σε μια άλλη πόλη οπου παίζει....

 

Γι'αυτό θέλω κάποιος σε rapidsare να μου ανεβάσει τα styles αυτά ή να μου στείλει pm για να του δώσω το mail μου για να τα στείλει εκεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου