Προς το περιεχόμενο

Cosmomusica - εκθεση μουσικης βιομηχανιας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα σε ολους ,θα ηθελα να σχολιασω τα οσα ειδα στην εκθεση ....μαλλον δεν εχω να πω απολυτος τιποτα το απολυτο μηδεν περα απο τα group που τα παιδια ηθελαν να προβαλουν την μουσικη τους το χαος ενα τιποτα ,εκθεση μουσικης σου λεει και δεν ειχε τιποτα το αστειο περι μουσικων παραγωγων manager κτλ που τα ειδαν καθε group επαιζε με κοινο 10 Aτομων οπως καταλαβατε ενα αδειο κτηριο δηλαδη που δεν ειχε τιποτα απολυτως ενω το αντιστοιχο κτηριο μια εβδομαδα πριν ηταν ασφυκτικα γεματο στην γνωστη εκθεση που εγινε με αλλο περιεχομενο ...τελικα ποσο αγαπαμε την μουσικη ;;;μουσικη στην ελλαδα ειναι μονο χατζηγιαννης η αυτη η υπερμπαντα με τα τελεια σολο οι ονειραμα ;;α ρε ελλαδαρα αθανατη μονο για μπουζουκια εισαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η πραγματικότητα για τις κλαδικές εκθέσεις (γενικώς) και εκείνες που σχετίζονται με τη μουσική και την τεχνολογία της (ειδικώς) ας αναζητηθεί σε σχετικά πρόσφατο, μακροσκελές και βαρυσήμαντο ποστ μου (Ηλία, βρες' το σε παρακαλώ και βάλε το σύνδεσμο να το δουν τα παιδιά).

 

Mea Culpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fleamail με κάλυψες απόλυτα...βεβαίως συμφωνώ και με τους υπόλοιπους.

 

>:( :(κρίμα...

 

προς admin: περιμένουμε εδώ τις φώτος απο το περίπτερό μας!  8)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να γίνω για λίγο χαλίφης στη θέση του χαλίφη... :D

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=157204.msg208880#msg208880

 

Αν και η παντοκρατορία του Ηλία στο searching δεν επιδέχεται αντικαταστάτη... 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως καταλαβατε ενα αδειο κτηριο δηλαδη που δεν ειχε τιποτα απολυτως ενω το αντιστοιχο κτηριο μια εβδομαδα πριν ηταν ασφυκτικα γεματο στην γνωστη εκθεση που εγινε με αλλο περιεχομενο...

 

Πείτε μου, ποια ήταν αυτή;  :-\

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως καταλαβατε ενα αδειο κτηριο δηλαδη που δεν ειχε τιποτα απολυτως ενω το αντιστοιχο κτηριο μια εβδομαδα πριν ηταν ασφυκτικα γεματο στην γνωστη εκθεση που εγινε με αλλο περιεχομενο...

 

Πείτε μου, ποια ήταν αυτή;  :-\

 

Erotica έγραφε στην αφίσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρεθηκα και εγω στην εκθεση. Τα πεταλακια jampedal μου τραβηξανε την προσοχη απο θεμα εμφανισης και εκατσα και δοκιμασα μερικα distortion. Πολυ καλη δουλεια.

Λιγος ο κοσμος, οπως ειπανε και οι φιλοι παραπανω προφανως μαλλον της ανεπαρκους διαφημησης (εγω απο το noiz και μονο ενημερωθηκα για την εν λογω εκθεση).

Ο ηχος ηταν υπρβολικα δυνατος σου εδινε την αισθηση οτι οι ηχοληπτες βρισκονταν στο Donington  και καλυπτουν slayer.

Με την καλη παρεα τα ξεχασαμε για λιγο αυτα αν και η αληθεια ειναι οτι σιγουρα χρειαζονται αρκετες βελτιωσεις στο θεμα εκθεση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ειναι και μερικες φωτογραφιες απο τις 2 σκηνες.

Κριμα που to προγραμμα περιελαμβανε και 2 καραοκε. Βαραει λιγο ασχημα το cd οταν βλεπεις τοσο εξοπλισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου