Προς το περιεχόμενο

Δεν εχει σημασια τι παιζεις, αλλα... πως το παιζεις!


fenderiarhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εντάξει δεν μπορώ να πω οτι μου άρεσε η τύπισα.

Υπερβολικά υπερβολική ίσως και λίγο στημένη.

Πρέπει να της είχαν καεί τα γεμιστά για να είναι τόσο τσιτωμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα με ψιλοχάλασε αυτή η ερμηνεία της Melissa Etheridge. Δεν λέω, είχε πάθος αλλά πολύ χτύπημα και κακό ρε παιδί μου. Πολύς πόνος αλλά σε σημείο που καταντούσε γελοίο.

Δεν ξέρω αν "ζούσε" το κομμάτι σε υπερθετικό βαθμό ή απλά το έπαιζε, πάντως κατάφερε να μου χαλάσει την πολύ καλή εικόνα των πρώτων δευτερολέπτων του κομματιού... :(

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα... Μάλλον την κόκα ζούσε όχι το κομμάτι ούτε την απώλεια των γεμιστών. Είναι γνωστά τα συμπτώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπηρχε ποτε περιπτωση ΕΙΔΙΚΑ αυτοι οι δυο να ΜΗΝ επαιζαν ετσι?ΑΥΤΟΙ μας εμαθαν το...ΣΩΣΤΟ... :)

 

Ειδικα ο McCartney παραμενει κατα την ταπεινη μου γνωμη ΤΟ πρωτυπο για το ροκ/ποπ μπασο.Σχολειο ολοκληρο ο sir...

 

νομίζω πως έτσι είναι αλλά νομίζω επίσης ότι μάλλον έρχεται δεύτερος μετά τον Διπλάρα  πό τα Μέγαρα.

υ.γ. τί άλλο θα δουν τα μάτια μου θεέ μου;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον.... απαυτο μας να χτυπαμε κατω τετοιο ΗΧΟ δεν θα βγαλουμε ΠΟΤΕ,οποτε ματαιος κοπος,αν η ηλεκτρικη κιθαρα ηταν μονο το..παιξιμο και οι...νοτες καλυτερα να παιζαμε.... βιολι για να γλυτωναμε και το κουβαλημα... ;)

 

Να το πάω εγώ λίγο αλλού...άραγε όμως ο Δαβίδ να μπορεί να βγάλει τον δικό σου ήχο αν τον ακούσει; ;D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα φυσικά ο καθένας έχει μοναδικό ήχο...

 

Δεν σε αγγίζει περισσότερο, όμως, ο ήχος και το feeling κάποιου που είναι τόσα χρόνια στο κουρμπέτι και μάλιστα είναι και τελειομανής;

 

Με άλλα λόγια ο Δαβίδ, και να μην μπορεί να βγάλει τον δικό σου ήχο, δεν ενδιαφέρεται καν, γιατί ο δικός του έχει κάτι παραπάνω, και αυτό είναι κοινώς αποδεκτό... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς η ένσταση μου είναι για το ισωπεδοτικό "ΠΟΤΕ".Μπορεί ο κύριος να είναι όλα αυτά που λες αλλά είναι λίγο αντι-κίνητρο για μένα τουλάχιστον να σκέφτομαι έτσι προσωπικά ;)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου