Προς το περιεχόμενο

Ποια κιθαρα απο αυτες θα περνατε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΚΑΜΜΙΑ φυσικα.

 

:P :P :P...και εγώ τη δεύτερη λόγω εμφάνισης και μόνο!(btw ο Superfunk το λέει αυτο γιατι ειναι της σχολής των tele και τον vintagoκιθαρων γενικότερα-για να μην απογοητεύτεις στο λέω ;)!)είναι η πρώτη σου κιθάρα??αν όχι τι άλλες έχεις??τη μουσική θέλεις να παίξεις??το budget ειναι γύρω στα 200 από ότι κατάλαβα...σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΜΜΙΑ φυσικα.

 

:P :P :P...και εγώ τη δεύτερη λόγω εμφάνισης και μόνο!(btw ο Superfunk το λέει αυτο γιατι ειναι της σχολής των tele και τον vintagoκιθαρων γενικότερα-για να μην απογοητεύτεις στο λέω ;)!)είναι η πρώτη σου κιθάρα??αν όχι τι άλλες έχεις??τη μουσική θέλεις να παίξεις??το budget ειναι γύρω στα 200 από ότι κατάλαβα...σωστά?

 

εχω μια Charvel και μια Jackson pro series Dk2 Dinky.απλα κοιταζα για μια τριτη κιθαρα.Μια που να μην εχει floyd rose.Απο στυλ μ αρεσει funky-rock.Budget mexri 300.Απλα επειδη δεν τις 3ερω τις παραπανω και τωρα επεσε στα χερια μου μια musicman ειπα να ψαξω να δω τι γινεται!Στο οτι αμα δεν την δοκιμασεις να δεις τι σ αρεσει συμφωνω απλα ειπα να παρω γνωμες απο καποιον που χει δοκιμασει τετοιας κατηγοριας κιθαρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα να παρω γνωμες απο καποιον που χει δοκιμασει τετοιας κατηγοριας κιθαρες.

 

Υπόψη δεν έχω δοκιμάσει ΚΑΜΙΑ απ'τις τρεις.

 

Στα λεφτά που κοιτάς (300 Ευρώ) χωρίς Floyd μπορείς να πάρεις ένα Epiphone ταυράκι, καμιά ESP LTD με string-through. Απ'ότι βλέπω πας για 2 διπλούς οπότε δε σου λέω για στρατ και τέλε αν και υπάρχει τέλε με 2 διπλούς:

http://www.thomann.de/gr/fender_squier_tele_custom_bk.htm

ή έναν:

http://www.thomann.de/gr/fender_sq_deryck_whibley_tele_bk.htm

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου