Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #4: 100 bottles of beer on the wall


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικά θα'ρθω, δεν δίνω όρκο όμως, υπάρχει και το θέμα του Ελαύδιου του Τόουνλαμποφόρου που με στοιχειώνει, καταλαβαίνετε.

 

 

Μίλησέ μας για αυτό τεκνο* μου!

180px-Ilias.jpg

 

*Βάλε τον τόνο σε όποιο φωνήεν θες εσύ!  8)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 120
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλα που με ειδοποιησε ο Κωστας, γιατί έτσι που έχω χαθεί-καταστραφεί θα έχανα το event!!! Εννοείται ότι είμαι και εγώ μέσα!!! ;D ;D ;D ;D ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα που με ειδοποιησε ο Κωστας, γιατί έτσι που έχω χαθεί-καταστραφεί θα έχανα το event!!! Εννοείται ότι είμαι και εγώ μέσα!!! ;D ;D ;D ;D ;D

 

Εσύ αγόραρε έπεσες εντελώς με τα μούτρα! Με μέτρο είπαμε............................

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα'ρθω, δεν δίνω όρκο όμως, υπάρχει και το θέμα του Ελαύδιου του Τόουνλαμποφόρου που με στοιχειώνει, καταλαβαίνετε.

 

 

Μίλησέ μας για αυτό τεκνο* μου!

180px-Ilias.jpg

 

*Βάλε τον τόνο σε όποιο φωνήεν θες εσύ!  8)

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=157353.0

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητά εν μπανάνα τέκνα μου!

 

Σε προετοιμασία για την ευλογημένη Μπυροποσία #4, υπέβαλα εαυτόν σε αυστηρή ασκιτική ζωή ένεκα Μεγάλης Εβδομάδος. Δηλ. ελάχιστη παρουσία στο ΝΟΙΖ, πλήρη αποχή από τα εποχιακά φρούτα και το gain στον ενισχυτή κάτω από 10 o'clock...

 

Τη στιγμή που διαλογιζόμουν το θέμα "bedroom ή band player;" εμφανίστηκε ξάφνου μπροστά μου υπό τη λάμψη τεσσάρων EL34 η Τατιάνα Στεφανίδου. Μαζί της ήταν μια χαριτωμένη και προικισμένη σχιστομάτα νοσοκόμα, όχι άνω των 20 Μαΐων, και συζητούσαν για το που έχει φτάσει η τιμή της μπανάνας και οι επιπτώσεις αυτής στην κοινωνία. Πετάγεται και ο Orson Welles με το Defender και το μήνυμα ήταν ξεκάθαρο:

 

Η Μπυροποσία #4 είναι και επισήμως Η ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΝΑΝΑΣ! (παρακαλώ ένας mod να αλλάξει τον τίτλο)

 

Μετά από τη συγκλονιστική αυτή αποκάλυψη, σας περιμένω στην μπυραρία Ταρ (Λεωφ. Ηρακλείου 12 - αναλυτικές οδηγίες προσπέλασης προσεχώς), την Τρίτη του Πάσχατος, από τις 9μ.μ. και μέχρι να πέσει η τιμή της μπανάνας.

 

Παρακαλώ επιβεβαιώστε με π.μ. μαζί με το κινητό σας!

 

Το μαγαζί έχει πολύ καλό φαγητό και καλές μπύρες  8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως θα ήταν σκόπιμο να γίνει και μία λίστα όπως την προηγούμενη φορά και να κλειστεί τραπέζι, γιατί παίζει μεγάλη πιθανότητα να πάμε και να μη βρίσκουμε?

 

Ιάσωνα, εγώ είμαι μέσα, θα έρθει και πμ με τα υπόλοιπα. ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου