Προς το περιεχόμενο

fool for your loving live @ architecture hob nob


marilazi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ξαναφωνάξει ο τραγουδιστής την ώρα που κάνεις σόλο πέτα του κάτι please.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα να του βαλει κανα στουπι στο στομα και δεσιμο με ταινια. Κριμα και το σολακι φαινοταν τσιλικο. Ωραια backing vox by the way. Ειμαι κι εγω (και) τραγουδιστης αλλα οταν παιζω σολο η οταν παιζει ο αλλος κιθαριστας δεν γκαριζω, respect

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου ρε Μάριε! Περιττό να σου πω ότι δηλώνω fan σου, παρ' όλο που έχεις βάλει floyd στη strat... ;D

 

Επίσης, πολύ γουστάρω τραγουδάκια! Ο τραγουδιστής εκεί που το πήγε ψηλά (είναι εκεί που μετά αλλάζει θέση στη σκηνή) το είπε πολύ σωστά, και μου άρεσε, γιατί στα προηγούμενα δεν τον είχα εκτιμήσει ιδιαιτέρως... Το ότι έχει ωραία φωνή, βέβαια, δεν σημαίνει ότι πρέπει να ουρλιάζει, όταν εσύ κάνεις σόλο... Ας κάνει αυτός μετά ένα δικό του σόλο... ;D

 

Well done, go on! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως... Τί είναι αυτή η βάναυση κλοπή δόξας με τις φωνές την ώρα του σόλο? Το σόλο είναι ιερή στιγμή και πρέπει να επικρατεί απόλυτη ησυχία απο ακροατές και τραγουδιάρηδες. ΤΕΛΟΣ.

 

Ωραία εκτέλεση πάντως. Μπράβο σας παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξαναφωνάξει ο τραγουδιστής την ώρα που κάνεις σόλο πέτα του κάτι please.

 

+2112!

 

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω παιδια !

νταξει μπορει να σας φανηκε καπως αλλα δεν ειναι ετσι!Ορεξεις πανω στο Live!

ο αρης κιθαρα παιζει βασικα κ ειναι πολυ καλος μου φιλος .(δεν θα ηθελε ποτε να μ παρει τη δοξα! :)!)

Γεια σου ρε Μάριε! Περιττό να σου πω ότι δηλώνω fan σου, παρ' όλο που έχεις βάλει floyd στη strat... ;D

η γυναικα μου το ειχε απ τη μανα της το floyd εργοστασιακο.δεν της το εβαλα εγω κ πολυ τη γουσταρω να ουμ΄΄!!

 

 

 

ΣΥΛΑΛΛΗΤΗΡΙΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΡΟΤΟΙ.

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου