Προς το περιεχόμενο

Που μπορεί κανείς να δοκιμάσει την Malmsteen?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω λόγους να ανατριχιάσω, καθώς δεν τρέφω καμία εκτίμηση στον Malmsteen, και στους περισσότερους βιρτουόζους... ;D

Οπότε δεν υπάρχει θέμα "ποιός τολμά"....

 

Εγώ τους μαγνήτες μόνο θα ήθελα να ακούσω.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά μαγνήτες και για blues έχει η malmsteen, ας μην βιαζόμαστε να βγάζουμε λανθασμένα συμπεράσματα κρίνοντας μια κιθάρα ακούγοντας την στα χέρια ενός συγκεκριμένου παίχτη.

Όπως θα δείτε στο παρακάτω βίντεο παίζει μια χαρά τα πάντα και δεν έχει και hum

 

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Kultura υποψιν: απ οσο ξερω οσοι δε γοθσταρουνε malmsteen ή "ζηλιαρηδες" ειναι ή δε μπορουν να παιξουν malmsteen...

 

H γνωμη μου...

...PLAY LOUD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kultura υποψιν: απ οσο ξερω οσοι δε γοθσταρουνε malmsteen ή "ζηλιαρηδες" ειναι ή δε μπορουν να παιξουν malmsteen...

 

H γνωμη μου...

...η κάτω από 15 χρόνων...

Η γνώμη μου...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω Panagiotis Tsap.....Respect στον Σουηδό....Και μένα δεν μου αρέσει αυτά που παίζει ο SRV αλλά αν πω κακια κουβέντα για το παιξιμο του ή οτιδηποτε αλλο θα ειμαι αν μη τι αλλο(.........) Συμπληρωστε το εσεις μην φαω κι αλλο - στο καρμα μου.... ;)

Καλή χρονιά

Υ.Γ Η κιθάρα υπάρχει στην Πάτρα στον Στόλλα...Πας βολτίτσα για καφεδάκι και δοκιμάζεις από Mesa και ολες τις Jackson..Fender...etc etc...απιστευτη εξυπηρετηση τα παιδιά εκεί..¨ημουν πριν μια εβδομάδα.

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου