Προς το περιεχόμενο

ΜΕΓΙΣΤΗ ΞΕΝΕΡΑ με mean 90's


drketikios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 βδομάδες τώρα περιμένω τους 2 mean 90's που αγόρασα από το guitar fetish στο ebay...και σήμερα τους παίρνω και τι να δω...1 μαυρο...ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΥΣΟ!!!!

 

ΕΛΕΟΣ...στην τύχη τους βάζει....τι να πώ...αντε τώρα να τον στείλω πίσω...να τον λάβει...να τον στείλει και να τον ξαναλάβω...και μετά να πάω να μου τους περάσουν!!!

 

 

ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ neck mean 90's...να του δώσω το χρυσό???

 

η έστω καμιά ιδέα να μου στείλει πιο γρήγορα???

 

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, να του στείλεις μια φωτό και να τον ρωτήσεις τι να κάνεις. Αν δεν είναι εντελώς γελοίοι θα σου στείλουν τον δεύτερο πριν λάβουν το πακέτο σου, εφ'όσον πρόκειται για δικό τους λάθος. Τις προάλλες αγόρασα από το net μια σειρά 4 βιβλίων σε πακέτο, κι επειδή το ένα ήταν λάθος τους ρώτησα τι να κάνω. Απλά ζήτησαν 2-3 φορές συγνώμη και μου επέστρεψαν το σύνολο των χρημάτων που είχα πληρώσει (όλο το πακέτο + μεταφορικά). ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα έστειλα ένα μήνυμα μέσω ebay...και τον είπα τι έγινε...περιμένω απάντηση...να δούμε...αν μου πει μαλακίες...θα τον αρχίσω στα μπινελίκια  >:( >:( >:( >:( >:(!!!

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

τώρα έστειλα ένα μήνυμα μέσω ebay...και τον είπα τι έγινε...περιμένω απάντηση...να δούμε...αν μου πει μαλακίες...θα τον αρχίσω στα μπινελίκια  >:( >:( >:( >:( >:(!!!

 

Μ' αρέσει που έχεις πλάνο.  ;D

 

Παρεπιπτόντως.... βάλε κάτι πιο περγραφικό για τίτλο.... Νομίζω όλα θα πάνε καλά.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλεικρινά...τέτοια χαρά που είχα...και όταν ανοιξα το κουτί...μου κόπηκαν τα πόδια...πάλι καλά που είναι εδώ και ένας φίλος keybaordίστας(καλό καΐδι) και βλέπουμε anime!!

 

Ελπίζω πάντως να απαντήσει ο άλλος σύντομα..γιατί κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα!!!

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να με καταλάβεις...είμαι με δανεική κι8άρα 2 βδομαδες...!!

 

Βέβαια το παιδί με την κιθάρα με έσωσε...αλλά B.C.Rich για μπλουζ.... ??? ??? ???

 

τεσπά πάω να κοιμηθώ!!! :'( :'( :'( :'(

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου